Ogłoszenia 2024-06-02

2 czerwca maja 2024

Bóg, który rozkazał ciemnościom, by zajaśniały światłem, zabłysnął w naszych sercach (2Kor 4,6)

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest darem dla naszej parafii.
Ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać”

 1. Dziś przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka funduszy wspierająca wyjazd dzieci i młodzieży na Boskie Kolonie. Zachęcamy do ofiarności. Dziękujemy wolontariuszom za uświetnienie Mszy św. i pomoc w zbiórce.
 2. Dziś o 17.00 nabożeństwo Eucharystyczne i procesja dookoła kościoła z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do modlitwy.
 3. Od dzisiejszej niedzieli będzie odprawiana do końca wakacji Msza św. o godz. 20.00. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy świętej o godz. 13.00
 4. W poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangii i towarzyszy męczenników. O 18.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania, ponad 40 osobowa grupa przystąpi do bierzmowania, sakramentu będzie udzielał Biskup Grzegorz Olszowski. Polecamy tę młodzież modlitwie.
 5. We wtorek o 14.00 spotkanie w kościele Bractwa Różańca Świętego.
 6. W Środę wspomnienie św. Bonifacego bpa i męczennika. Nowenna do Matki Bożej po porannej Mszy św.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
 8. W I czwartek o 17.30 ostatnie nabożeństwo Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy o 18.00 na Mszę św. o powołania, po Mszy św. spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.
 9. W I piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 7.00 Msza św. za Parafian, a po niej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od 9.00 do 15.00 spowiedź św. Od 16.00 spowiedź dzieci, o 16.30 Msza św. szkolna. Po Mszy św. wieczornej o 19.00 nabożeństwo czerwcowe przy figurze NSPJ na ul. Szkolnej, zachęcamy mieszkańców do modlitwy.
 10. W sobotę 8 czerwca od 17.00 spowiedź św.. W tym dniu przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Odwiedzimy tego dnia naszych chorych i starszych wiekiem parafian. Zapisy w kancelarii do czwartku wieczora.
 11. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Magnificatu.
 12. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w Liturgię Bożego Ciała: budowniczym ołtarzy, ofiarodawcą na kwiaty i uczestniczącym w procesji.

Z Bożym błogosławieństwem przeżywajmy czas nowego tygodnia.